autoflash-logo
+421 (0)915 965 298
servis@autoflash.sk
Okružná 3
071 01 Michalovce
Slovensko

autosklo-ikona Autosklo

Pre výmeny čelných skiel dodávame značkové autosklá renomovaných svetových výrobcov.

Keďže sme zazmluvnení s väčšinou poisťovní, výmeny z havarijného poistenia realizujeme bezhotovostným a bezobhliadkovým spôsobom. Bezobhliadkový spôsob znamená, že úspešné zlikvidovanie poistnej udalosti je podmienené správnym vyplnením tlačív a nahlásením poistnej udalosti.

Zákazník nemusí navštíviť poisťovňu, ale stačí prísť na obhliadku k nášmu technikovi, ktorý mu pomôže a poradí so všetkými formalitami.

Výmeny čelných skiel u nás - DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA.

Máte kamienkom poškodené čelné sklo? Obráťte sa na profesionálov.

Vykonávame opravy čelných skiel na počkanie (15-20 minút) za zlomok ceny výmeny nového skla, a to všetko priamo u nás vo firme. Až 90% poškodených čelných skiel dokážeme rýcho a kvalitne zaceliť špičkovou certifikovanou technológiou a obnoviť optickú priehľadnosť a pevnosť predného skla.

Rýchlo, lacno, kvalitne a spoľahlivo.

Na opravu Vám vystavíme doklad o certifikovanej oprave platný pre STK a dopravnú políciu.

Poškodené čelné sklo znamená:

  • zníženú pevnosť čelného skla
  • zhoršený výhľad vodiča, rušivý pocit a rozptyľovanie vodiča
  • hrozba úplného prasknutia čelného skla, čo sa môže stať za jazdy s následkom dopravnej nehody spôsobenej zľaknutím vodiča
  • problémy pri cestných kontrolách a pri kontrolách na hraničných priechodoch

Čo treba urobiť, ak Vám odletený kamienok spôsobí prasklinu na skle:

Čo najskôr prelepte poškodené miesto priesvitnou lepiacou páskou, a pokiaľ možno, okamžite si dohodnite telefonicky s naším servisným technikom termín opravy. Páska je iba dočasným riešením, ktoré zabráni vniknutiu vody a iných tekutín, prípadne nečistôt do praskliny. Keďže ale poškodené miesto býva často v zábere stieračov, páska príliš dlho nevydrží a teda je nanajvýš dôležité, aby ste nás kontaktovali čo najskôr.

Čím skôr, tým lepšie. Oprava bude kvalitnejšia.